O ośrodku

O ośrodku

Ośrodek ŚWIT Wilga położony jest w pięknym sosnowym lesie, w malowniczej miejscowości Wilga, w odległości około 50 km na południe od Warszawy.
W ośrodku znajduje się 20-cia 2-pokojowych domków z łazienką, aneksem kuchennym, telewizorem i radio. Kilka świeżo wyremontowanych domków podzielonych jest na dwa niezależne pokoje z łazienkami.

Główną atrakcją ośrodka w sezonie letnim jest basen z podgrzewaną wodą oraz brodzik dla dzieci. Oprócz basenu na najmłodszych czeka plac zabaw, a na nieco starszych boisko do siatkówki. W ośrodku znajduje się również strefa odnowy biologicznej z sauną i jacuzzi.

W pobliżu znajduje się kąpielisko Morskie Oko, park rozrywki Wodna Kraina oraz klub muzyczny Mega Music

Ośrodek organizuje:
– turnusy rehabilitacyjno – wypoczynkowe,
– prywatne wczasy letnie,
– obozy i kolonie,
– konferencje,
– szkolenia,
– kursy

W czasie trwania turnusów rehabilitacyjnych Ośrodek zapewnia wykwalifikowaną kadrę medyczną oraz wiele zabiegów zdrowotnych. Gwarantowany jest również dojazd z Warszawy w obie strony. Ponadto kuchnia serwuje pyszne domowe posiłki z możliwością zamówienia dań dietetycznych, wegetariańskich i wegańskich.

W Ośrodku Świt w Wildze, zostały nakręcone wybrane sceny do filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, w reżyserii Marii Sadowskiej.
Zdjęcia były nagrywane w sali tanecznej, której wystrój został celowo zachowany w 100% oryginalnym stylu PRL, dzięki czemu pobyt w ośrodku, może być niesamowitą podróżą w czasie i stanowi atrakcję pobytu. Sala, wyłożona boazerią i zdobiona płaskorzeźbą wykonaną z drewna jest „perełką” ówczesnej architektury wnętrz i z pewnością zachwyci fanów minionej epoki.
Jeżeli chcesz poczuć atmosferę filmu, zapraszamy do odwiedzin sali tanecznej w Ośrodku Świt w Wildze.

plakat Sztuka kochania134A5769-HDR

 

 

Zapraszamy do Wilgi!!!

Rodzaje zakwaterowania

domki 2-osobowe

- nowo wyremontowane, komfortowe pokoje z łazienką
- telewizor
- widok na basen
- możliwa dostawka

domki 4-osobowe

- dwa 2-osobowe pokoje
- kuchnia z lodówką
- łazienka
- telewizor

Willa

- cztery 2-osobowe sypialnie z łazienkami
- do 10 miejsc noclegowych
- możliwość wykupienia pokoju, lub zarezerwowania całej willi na wyłączność

- sauna, jacuzzi
- telewizor 3D
- sala kominkowa